Filter products
Kategorije
Brendovi
Sortiraj po ceni
KRATOS SAFETY

KRATOS SAFETY Uže 20 m (14mm) za kočnicu FA2010000 FA20 100 20


Šifra artikla: FA20 100 20

Opis: uže , dužine: 20 m, promer: 14 mm Materijal : poliester Tačka pucanja : 29kN Težina artikla : 2,67 kg Standard: EN353-2:2002

Besplatna dostava za porudžbine preko 15.000 RSD! Besplatna dostava za porudžbine preko 15.000 RSD!

U cenu je uračunat PDV

12.402,00 RSD

Kontaktirajte nas za više informacija

    Nema na zalihama


    Besplatna dostava za porudžbine preko 15.000 RSD! Besplatna dostava za porudžbine preko 15.000 RSD!


    Opis: uže , dužine: 20 m, promer: 14 mm Materijal : poliester Tačka pucanja : 29kN Težina artikla : 2,67 kg Standard: EN353-2:2002

    Opis: uže , dužine: 20 m, promer: 14 mm
    Materijal : poliester
    Tačka pucanja : 29kN
    Težina artikla : 2,67 kg
    Standard: EN353-2:2002


    Tehnički podaci:

    VRSTA ARTIKLA: Uže
    STANDARD: EN 353-2 Zaustavljanje pada s vodilicom uključujući fleksibilnu sidrenu liniju
    MATERIJAL: Poliester
    KARAKTERISTIKE: 20 m dužina
    BREND: Kratos safety
    Country of origin: Indija
    Tip i model: KRATOS SAFETY Uže 20 m (14mm) za kočnicu FA2010000 FA20 100 20
    Naziv i vrsta robe: Užad
    Barkod: 3700671401522
    Uvoznik: KRATOS SAFETY
    Zemlja porekla: Indija

    Ukoliko niste zadovoljni proizvodom kupljenim na sajtu humax.rs, iz bilo kog razloga, u roku od 14 dana od dana prijema robe možete vratiti proizvod. Proizvod koji se vraća mora biti u istom stanju kao i kada je nabavljen i mora sadržati svu tehničku dokumentaciju (uputstvo, garanciju, pakovanje itd). Proizvod mora biti bez bilo kakvih fizičkih oštećenja i tragova korišćenja. Kupac je isključivo odgovoran za umanjenu vrednost robe koja nastane kao posledica rukovanja robom na način koji nije adekvatan, odnosno prevazilazi ono što je neophodno da bi se ustanovili priroda, karakteristike i funkcionalnost robe. Kupac pismeno ili elektronski obaveštava prodavca u roku od 14 dana da vraća proizvod, pomoću Obrasca za odustanak koji se dobija zajedno sa računom. Troškove transporta pri vraćanju robe snosi kupac. Posle 14 dana od dana prijema HUMAX DOO nije obavezan da vrati novac ili zameni robu. Za detaljnije informacije kliknite na link prava i obaveze potrošača.

    Opis: uže , dužine: 20 m, promer: 14 mm
    Materijal : poliester
    Tačka pucanja : 29kN
    Težina artikla : 2,67 kg
    Standard: EN353-2:2002


    Tehnički podaci:

    VRSTA ARTIKLA: Uže
    STANDARD: EN 353-2 Zaustavljanje pada s vodilicom uključujući fleksibilnu sidrenu liniju
    MATERIJAL: Poliester
    KARAKTERISTIKE: 20 m dužina
    BREND: Kratos safety
    Country of origin: Indija

    Tip i model: KRATOS SAFETY Uže 20 m (14mm) za kočnicu FA2010000 FA20 100 20
    Naziv i vrsta robe: Užad,
    Barkod: 3700671401522
    Uvoznik: KRATOS SAFETY
    Zemlja porekla: Indija

    Ukoliko niste zadovoljni proizvodom kupljenim na sajtu humax.rs, iz bilo kog razloga, u roku od 14 dana od dana prijema robe možete vratiti proizvod. Proizvod koji se vraća mora biti u istom stanju kao i kada je nabavljen i mora sadržati svu tehničku dokumentaciju (uputstvo, garanciju, pakovanje itd). Proizvod mora biti bez bilo kakvih fizičkih oštećenja i tragova korišćenja. Kupac je isključivo odgovoran za umanjenu vrednost robe koja nastane kao posledica rukovanja robom na način koji nije adekvatan, odnosno prevazilazi ono što je neophodno da bi se ustanovili priroda, karakteristike i funkcionalnost robe. Kupac pismeno ili elektronski obaveštava prodavca u roku od 14 dana da vraća proizvod, pomoću Obrasca za odustanak koji se dobija zajedno sa računom. Troškove transporta pri vraćanju robe snosi kupac. Posle 14 dana od dana prijema HUMAX DOO nije obavezan da vrati novac ili zameni robu. Za detaljnije informacije kliknite na link prava i obaveze potrošača.

    DOSTAVA ŠIROM SRBIJE


    Zahvaljujući saradnji sa Post Express-om možete biti sigurni da ce Vaš paket brzo i pouzdano stići na bilo koju adresu u Srbiji.

    Besplatna dostava za porudzbine preko 15.000 RSD!

    DOSTAVA ŠIROM SRBIJE

    KOMBINUJTE

    • KRATOS SAFETY Uže 20m (12mm) za kočnicu FA2010300 FA20 103 20

      KRATOS SAFETY Uže 20m (12mm) za kočnicu FA2010300 FA20 103 20

      10.074,00 RSD
      Nema na zalihama
    • KRATOS SAFETY Uže 30 m (14mm) za kočnicu FA2010000 FA20 100 30

      KRATOS SAFETY Uže 30 m (14mm) za kočnicu FA2010000 FA20 100 30

      19.380,00 RSD
      Dodaj u korpu
    • KRATOS SAFETY Uže za radno pozicioniranje  2 m sa dve kopče FA40 900 20

      KRATOS SAFETY Uže za radno pozicioniranje 2 m sa dve kopče FA40 900 20

      3.876,00 RSD
      Dodaj u korpu
    • KRATOS SAFETY Uže 10m (12mm) za kočnicu FA2010300 FA20 103 10

      KRATOS SAFETY Uže 10m (12mm) za kočnicu FA2010300 FA20 103 10

      5.274,00 RSD
      Dodaj u korpu
    • KRATOS SAFETY Uže 1,5 m (12mm) FA40 500 15

      KRATOS SAFETY Uže 1,5 m (12mm) FA40 500 15

      1.494,00 RSD
      Nema na zalihama

    UTISCI NAŠIH KUPACA

    Odlična radnja! Zadovoljan sam celokupnom ponudom i naročito cenama.
    Topla preporuka! I ponuda i cene i dostava sve je bilo super.
    Profesionalan pristup poslu, odlična ponuda koju prate pristupačne cene. Moja preporuka.

    PREPORUČENI PROIZVODI

    • COVERGUARD Antifon MAX 200 31020

      COVERGUARD Antifon MAX 200 31020

      780,00 RSD
      Dodaj u korpu
    • Bosch Akumulatorski set GSB 185-Li + GWS 180-Li; 1×4,0Ah 18V ProCORE + 1×2,0Ah 06019H9026

      Bosch Akumulatorski set GSB 185-Li + GWS 180-Li; 1×4,0Ah 18V ProCORE + 1×2,0Ah 06019H9026

      50.173,00 RSD
      Nema na zalihama
    • Bosch EXPERT S473 Standard ploča od 98 x 120 x 13 mm, veoma fina 2608901173 -29%

      Bosch EXPERT S473 Standard ploča od 98 x 120 x 13 mm, veoma fina 2608901173

      Originalna cena je bila: 143,00 RSD.Trenutna cena je: 102,00 RSD.
      Dodaj u korpu
    • Unior 530/4P Klešta stolarska, 225, 608725

      1.807,00 RSD
      Dodaj u korpu
    • Fischer FRSM 305-316 M12/M16 šelna sa gumom

      Fischer FRSM 12″ M12/M16 Masivna obujmica sa gumom (10 kom) – 505458

      69.080,00 RSD
      Dodaj u korpu

    Prijavite se za obaveštenja i najbolje promocije.

    KRATOS SAFETY Uže 20 m (14mm) za kočnicu FA2010000 FA20 100 20
    KRATOS SAFETY Uže 20 m (14mm) za kočnicu FA2010000 FA20 100 20
    12.402,00 RSD